fbpx

Artykuły jednorazowe, higieniczne

Artykuły jednorazowe higieniczne

W każdym gabinecie kosmetycznym i podologicznym powinny znaleźć się artykuły jednorazowe higieniczne oraz chusteczki kosmetyczne. To one skutecznie pomagają w utrzymaniu nowoczesnego salonu w czystości oraz zwiększają bezpieczeństwo przeprowadzanych zabiegów.

Do artykułów higienicznych należą wszystkie artykuły jednorazowe higieniczne, które powinny być wymieniane po każdej wizycie – tak, by w gabinecie kosmetycznym cały czas panowała czystość i sterylność. Artykuły jednorazowe higieniczne ułatwiają wykonywanie zabiegów kosmetycznych w sposób skuteczny, komfortowy i bezpieczny. Do artykułów jednorazowych higienicznych możemy zaliczyć wszystkie jednorazowe produkty, które są stosowane podczas zabiegu kosmetycznego, by móc w pełni ochronić fachowca oraz klientów gabinetu. Artykuły jednorazowe higieniczne, które oferujemy, to na przykład czepki i fartuchy ochronne, ochraniacze na obuwie, chusteczki kosmetyczne, płatki kosmetyczne, prześcieradła włókninowe czy rękawiczki jednorazowe. Wszystkie te produkty zapewniają ciągłą ochronę podczas wykonania zabiegu oraz pomagają zachować sterylność podczas zabiegu w gabinecie kosmetycznym. Sprawdź także inne artykuły jednorazowe, które mogą przydać się w gabinecie kosmetycznym lub podologicznym, np. jednorazowe pilniki do paznokci.

Chusteczki kosmetyczne i inne produkty

Chusteczki kosmetyczne służą do profesjonalnej i domowej kosmetyki. Powstały z myślą o czynnościach pielęgnacyjnych, takich jak zmywanie produktów kosmetycznych czy przecieranie i przemywanie skóry. Są stworzone z wysokiej jakości materiałów jednorazowych gwarantujących ich łatwe i precyzyjne zastosowanie. Wykonane są z delikatnego, niedrażniącego materiału, nadają się do każdego rodzaju skóry oraz są bardzo łatwe w zastosowaniu. Duże rozmiary chusteczek kosmetycznych umożliwiają ich zastosowanie na większych obszarach zabiegowych. W naszej hurtowni kosmetycznej oferujemy również rękawiczki jednorazowe w różnych rozmiarach. Chronią one przed przenoszeniem patogenów na dłoniach oraz ewentualnym zakażeniem. Regularna wymiana rękawiczek jest więc niezbędna w gabinetach kosmetycznych i podologicznych. Proponujemy rękawiczki nitrylowe, które są przeznaczone zwłaszcza dla osób uczulonych na lateks. Mogą być z powodzeniem stosowane przez dłuższy okres czasu i nie podrażniają skóry. Są odporne na działanie różnych substancji i bardzo wytrzymałe. Gwarantują wygodę, higienę i bezpieczeństwo zabiegów – zwłaszcza tych inwazyjnych.