fbpx

Cęgi, cążki i narzędzia ze stali chirurgicznej

Jakie narzędzia kosmetyczne powinny znaleźć się w profesjonalnym gabinecie kosmetycznym?

W dzisiejszych czasach od każdego salonu kosmetycznego czy gabinetu podologicznego wymagamy nie tylko obsługi dokonywanej przez wykwalifikowany personel.
Oczywiście wiedza i doświadczenie nadal stanowią jedną z najważniejszych cech salonów, które na rynku cieszą się dobrą reputacją.
Jednakże czynnik ludzki sam w sobie nie wystarczy. Każdy specjalistyczny gabinet musi być wyposażony w najwyższej jakości przyrządy: profesjonalne i bezpieczne narzędzia z nierdzewnej stali chirurgicznej.

Bezpieczne narzędzia kosmetyczne, czyli jakie?

Przede wszystkim takie, które możemy poddać zarówno dezynfekcji, jak i sterylizacji. Stal nierdzewna umożliwia przeprowadzenie obu tych procesów bez obaw, że narzędzie kosmetyczne ulegnie jakimkolwiek uszkodzeniom.

A co nam daje możliwość dezynfekcji i sterylizacji przyrządów kosmetycznych z nierdzewnej stali chirurgicznej?

W branży kosmetycznej bardzo łatwo możemy doprowadzić do przerwania ciągłości naskórka, czyli skaleczenia. Jeżeli używasz narzędzia, które wcześniej nie zostało prawidłowo wysterylizowane, możesz zarazić swojego klienta różnymi chorobami bakteryjnymi czy wirusowymi.
Pamiętaj, że Ty w swojej pracy również jesteś narażona/narożny na liczne zarazki.
Dlatego też zawsze wybieraj narzędzia kosmetyczne, które wykonano z wysokiej klasy nierdzewnej stali.

Pragniemy również zaznaczyć, że przyrządy ze stali nierdzewnej charakteryzują się bardzo długą żywotnością – są solidnym i trwałym produktem wielokrotnego użytku.

Jakie narzędzia kosmetyczne ze stali nierdzewnej znajdziesz w ofercie naszego sklepu?

Jesteśmy w posiadaniu szerokiego asortymentu profesjonalnych narzędzi kosmetycznych jak i podologicznych.
Jesteśmy wyposażeni w najwyższej jakości przyrządy do manicure oraz narzędzia do pedicure leczniczego, a także nożyczki do paznokci i skórek, czy popularne obcinaczki.
Dużym zainteresowaniem cieszą się specjalistyczne cążki do skórek i cążki do paznokci marki Hairplay.
W naszej ofercie posiadamy także pęsety do brwi, bagietki do henny, łyżeczki kosmetyczne, tarki i pilniki.
We wszystkie przyrządy kosmetyczne zaopatrujemy się bezpośrednio od producenta – marki Hairply – dlatego też możemy zaoferować je w tak atrakcyjnych cenach.

Jeżeli masz pytania lub wątpliwości – skontaktuj się z nami.