fbpx

Wyświetlanie wszystkich wyników: 11

Profesjonalne narzędzia do klamer na wrastające paznokcie.

Na rynku dostępnych jest kilka rodzajów metalowych klamer na wrastające paznokcie. Z powodzeniem stosowane są klamry 3TO (które znajdziesz w naszym sklepie). Niektórzy podolodzy korzystają z innych modeli klamer metalowych (np. klamra frasera czy klamra ora).
Każda klamra metalowa wymaga jednak użycia specjalistycznych narzędzi w celu jej aplikacji. Bez nich założenie klamry byłoby niezwykle trudne o ile nie niemożliwe.

Jakie narzędzia ułatwią założenie klamry metalowej?

Każdy profesjonalny podolog doskonale wie jak założyć klamrę metalową. I wie również, że aby zrobić to precyzyjnie i szybko, koniecznie musi posiadać w swoim gabinecie odpowiednie narzędzia.

W naszym sklepie oferujemy zatem specjalnie zaprojektowaną linię przyrządów do zakładania klamer metalowych renomowanej marki Hairplay. Cała linia zawiera niezbędne przyrządy: bardzo ostre cęgi do cięcia drutu, wygodne w użytkowaniu dwa rodzaje cęg do gięcia drutu, hak, igłotrzymacz oraz bezpieczne nożyczki. Każde narzędzie wykonane jest z najwyższej jakości nierdzewnej stali chirurgicznej.  Marka Hairplay wykonała narzędzia ze stali nierdzewnej. Materiał ten cechuje długa żywotność oraz możliwość dezynfekcji oraz sterylizacji w autoklawach kosmetycznych.

Jeżeli szukasz profesjonalnych i solidnych narzędzi do aplikacji klamer metalowych skorzystaj z oferty marki Hairplay.