fbpx

Wyświetlanie wszystkich wyników: 18

Brodzik do pedicure 

Profesjonalny brodzik do pedicure jest niezbędny w trakcie zabiegów w salonie kosmetycznym i gabinecie podologicznym. Sklep kosmoart.pl oferuje doskonale zaprojektowane i wyposażone brodziki do pedicure z wieloma dodatkowymi funkcjami oraz urządzenia pasujące do medycznego stylu wyposażenia w gabinetach podologicznych. Bardziej zaawansowane modele są wyposażone w masażer, który gwarantuje relaks w trakcie zabiegu i znacznie podnosi poziom komfortu podczas pedicure. Na uwagę zasługują również brodziki do pedicure z funkcją podtrzymywania temperatury. Bez względu na czas korzystania z kąpieli stóp, woda pozostaje w nich przyjemnie ciepła jak na początku zabiegu.

Nowoczesny i atrakcyjny wygląd brodzików pedicure świetnie wpisuje się w komfortowo urządzone wnętrza, w których są przyjmowani klienci. 

Brodzik do pedicure na kółkach z funkcją LIFT 

Komfortowy brodzik do pedicure z regulowaną wysokością i czterema kółkami jest praktycznym rozwiązaniem dla wszystkich gabinetów, które wykonują zabiegi na stopy. Funkcja LIFT zapewnia płynną regulację wysokości w przedziale od 24 do 47 cm. Brodzik do pedicure na kółkach został wykonany w minimalistycznym stylu wózka medycznego. Urządzenie ma wiele funkcjonalności i odpowiednie zabezpieczenia, które dają gwarancję komfortu, zarówno dla wykonującego zabieg, jak i pacjentów. 

Najważniejsze zalety brodzika do pedicure to: 

  • funkcja LIFT – regulacja wysokości w zakresie 24–47 cm,
  • siłownik do łatwego zablokowania stopą,
  • cztery kółka z funkcją blokowania,
  • wygodne i ciche przewożenie w miejsce pracy.

W sklepie dostępna jest osobno miska do pedicure na kółkach do wymiany w razie potrzeby. Dzięki temu niewielkimi nakładami finansowymi można sprawić, że brodzik pedicure będzie zawsze wyglądać jak nowy! 

Świetnie wyposażony brodzik pedicure AZZURRO 

Profesjonalny brodzik pedicure AZZURRO jest dostępny w dwóch wariantach. Model na kółkach został wyposażony w drewnianą, solidną i perfekcyjnie wykończoną bazę, która zapewnia mobilność urządzenia. Brodzik pedicure ma także stylowy, profesjonalny wygląd i jest łatwy w utrzymaniu w czystości. Dodatkowo brodzik ma wygodny i intuicyjny panel sterowania funkcjami podtrzymania temperatury i masażera. Świetnie wyposażony brodzik do pedicure daje 100 proc. satysfakcji podczas zabiegów w salonie kosmetycznym i gabinecie podologicznym. Sklep kosmoart.pl oferuje również pomocniki do pedicure, podnóżki do zabiegów na stopy oraz pochłaniacze pyłu, dzięki którym zabieg staje się bardziej relaksujący i higieniczny.