fbpx

Wyświetlanie wszystkich wyników: 11

Parafina kosmetyczna jest produktem znanym ze swoich właściwości nawilżających, zmiękczających i odżywczych. Wykorzystywana jest w zabiegach regeneracyjnych dłoni oraz stóp. To usługa, po którą sięgają osoby pragnące zadbać o estetyczny wygląd tych części ciała. Zabieg z użyciem parafiny przeprowadzony w domu lub też salonie kosmetycznym nada zarówno kobiecym, jak i męskim dłoniom zadbany, profesjonalny wygląd. W wielu zawodach to wizytówka dobrego pracownika.

Jak wygląda zabieg z użyciem parafiny?

W celu przeprowadzenia regeneracji dłoni należy wyposażyć się w parafiniarkę, czyli profesjonalne urządzenie do podgrzewania parafiny. Parafiniarka kosmetyczna to nic innego, jak sprzęt pozwalający osiągnąć parafinie wybraną temperaturę, aktywującą dobroczynne działanie kosmetyku. Zabieg rozgrzewa wybrane partie ciała, nawilża, odżywia, ale również relaksuje. Samo uczucie zanurzania dłoni w parafiniarce wypełnionej ciepłym płynem działa odprężająco i kojąco.

Kiedy skorzystać z zabiegu z wykorzystaniem parafiniarki?

Zabiegi parafinowe wykonuje się cały rok, zawsze wtedy, kiedy chcemy szczególnie zadbać o wygląd naszych dłoni, stóp i innych części ciała. Najczęściej jednak z dobroczynnych właściwości parafiny korzysta się jesienią i zimą. Czynniki zewnętrzne, takie jak niskie temperatury, wiatr i opady wysuszają skórę, pozostawiając ją szorstką w dotyku. Ciepła parafina potrafi skutecznie przeciwdziałać nieprzyjemnym skutkom jesienno-zimowego okresu.

Parafina w domu czy w salonie kosmetycznym?

Łatwość wykonania zabiegu parafinowego sprawia, że coraz więcej osób decyduje się na zakup parafiniarki potrzebnej do jego wykonania na własny użytek. To nieinwazyjny i przyjemny rytuał, z którego może korzystać cała rodzina. Parafina w cenie hurtowej jest niedroga, a rezultat który gwarantuje – z pewnością wart wysiłku. Jeśli jednak chcesz się cieszyć efektem aksamitnie miękkich i odżywionych dłoni bez inwestowania w odpowiednie narzędzia i produkty – z łatwością znajdziesz gabinety oferujące profesjonalne zabiegi parafinowe w swojej okolicy.

 

W ofercie naszego sklepu internetowego znajdziesz nowoczesne parafiniarki kosmetyczne oraz parafinę z najlepszych hurtowni parafiny!