fbpx

Wyświetlanie wszystkich wyników: 21

Pilniki do paznokci i polerki

Pilniki do paznokci i polerki to podstawowe narzędzia do wykonania manicure i pedicure. Dla profesjonalisty w tej dziedzinie pilniki do paznokci są na jednym z pierwszych miejsc na liście zakupów. Pilniki do paznokci pozwalają odpowiednio opiłować płytkę i nadać jej kształt. Dopiero tak przygotowane, idealne paznokcie mogą zostać pokryte lakierem. Odpowiedni pilnik do paznokci jest gwarancją perfekcyjnego kształtu i opiłowania płytki paznokciowej.

Pilniki do paznokci różnią się między sobą kształtem, materiałem wykonania oraz gradacją ziarnistości. Pilniki do paznokci gruboziarniste posiadają gradację ziarnistości 80 i 100. Wykorzystuje się je głównie do zdejmowania tipsów. Klasyczne pilniki do paznokci to pilniki średnioziarniste o gradacji 100/180, które nadają idealny kształt paznokciom. Drobnoziarniste pilniki do paznokci 180/240 nadają kształt oraz wygładzają płytkę. To najlepszy wybór dla naturalnych paznokci. Pilniki o gradacji powyżej 300 to polerki. Służą do wyrównywania powierzchni, wykończenia manicure, nadania blasku i nabłyszczenia. Sprawiają, że manicure jest idealnie dopracowany.

Pilnik do paznokci 180/240

Pilniki do paznokci 180/240 posiadają wszechstronne zastosowanie i można przy ich użyciu wykonać praktycznie wszystkie etapy manicure. Stroną o gradacji 180 można nadać paznokciom odpowiednią długość i kształt. Z kolei strona o gradacji 240 sprawdzi się do matowienia płytki oraz prac wykończeniowych. Pilniki do paznokci 180/240 z naszej oferty to gwarancja najwyższej jakości. Dzięki zastosowaniu nowej technologii są stabilne, a materiał ścierający pozostaje ostry nawet przy częstym stosowaniu. Potrzebujesz dodatkowych akcesoriów do manicure? Sprawdź nasze akcesoria kosmetyczne.