Cążki do skórek

Prawidłowo wykonany zabieg manicure oraz pedicure polega na precyzyjnej pielęgnacji płytki paznokcia oraz dokładnym opracowaniu nie tylko paznokci, ale również i skórek. Dzięki temu paznokieć wygląda estetycznie i można przystąpić do ewentualnej jego dalszej stylizacji. Dlatego też do przeprowadzenia obu tych zabiegów niezbędne jest posiadanie cążków do usuwania niechcianego naskórka. Z uwagi na to, że wszystkie cążki z naszej oferty posiadają bardzo ostre ostrza, z łatwością radzą sobie z obcięciem nawet bardzo twardej i suchej skóry.

W naszej ofercie znajdują się cążki marki Hairplay, które w całości wykonane są z nierdzewnej stali chirurgicznej. Materiał ten przede wszystkim gwarantuje wysoką wytrzymałość narzędzia, jak i łatwość jego sterylizacji. Posiadamy cążki do skórek o kilku długościach ostrzy, od najmniejszych 2 mm, aż do ostrzy 6 mm. Różnorodność ta pozwala dobrać długość ostrza cążków do zabiegu według preferencji osoby przeprowadzającej pedicure czy manicure.

Kupując w naszym sklepie, masz pewność, że otrzymasz oryginalne cążki do skórek marki Hairplay w konkurencyjnej cenie. Jeżeli masz pytania lub wątpliwości – skontaktuj się z nami.