fbpx

Wyświetlanie wszystkich wyników: 5

Frezy ceramiczne

Frezarka do paznokci to urządzenie, które znajdziemy w każdym profesjonalnym salonie kosmetycznym oferującym zabiegi pielęgnacji i upiększania paznokci. Dzięki temu narzędziu jesteśmy w stanie dużo sprawniej opracować płytkę paznokcia lub zdjąć stylizację stworzoną na poprzedniej wizycie. Frezarka świetnie radzi sobie z usuwaniem pozostałości zarówno po hybrydzie, żelu, jak i stylizacji akrylowej. Najważniejszym elementem tego urządzenia są oczywiście frezy do paznokci.

Frezy do paznokci – rodzaje

Wkłady do frezarki różnią się kształtem, gradacją oraz przede wszystkim materiałem, z jakiego są wykonane. Na rynku znajdziemy frezy diamentowe, piaskowe, kamienne, filcowe oraz jedne z najpopularniejszych – frezy ceramiczne.

Ceramiczne Frezy – czemu zawdzięczają popularność?

Frezy wykonane z tego materiału pozwalają na delikatne i dokładne usuwanie pozostałości lakieru oraz obróbkę płytki paznokcia. Co istotne, nie powodują drgań i nieprzyjemnego uczucia nagrzewania, które przeszkadza wielu klientom salonów kosmetycznych. Dzieje się tak dlatego, że materiał ten nie przewodzi ciepła. Frezy ceramiczne przyjmują kształt walca, stożka, szpicu, kuleczki i płomyka, tak aby ułatwić każdy rodzaj zabiegu. Frezy ceramiczne w zestawie mogą zawierać wszystkie kształty i będą idealnym zakupem dla specjalistycznego gabinetu kosmetycznego. Nadają się do prac wymagających bardzo dużej precyzji. Zastosowanie frez ceramicznych będzie odpowiednie nawet w przypadku osób uczulonych na metale. Frezy z tego materiału nadają się do dezynfekcji oraz sterylizacji, co pomoże utrzymać najwyższą higienę przeprowadzanych zabiegów.

Frezy ceramiczne – gdzie kupić?

W naszym sklepie internetowym znajdziesz frezy ceramiczne w różnych kształtach. Frezy, które oferujemy to wytrzymałe, precyzyjne, a przede wszystkim bardzo dobre jakościowo. Zapewniają bezpieczeństwo i komfort nawet przy długim czasie pracy. Sprawdzą się zatem w profesjonalnych salonach oferujących zabiegi manicure i pedicure. Zachęcamy do zapoznania się z nasza ofertą frez ceramicznych. Życzymy przyjemnych zakupów!