fbpx

O firmie

Sklep dla profesjonalistów – KOSMOART

Jesteśmy internetowym sklepem, który swoim odbiorcom oferuje wyłącznie najwyższej jakości  artykuły i urządzenia kosmetyczne oraz narzędzia podologiczne.

Współpracujemy z salonami kosmetycznymi, gabinetami podologicznymi, klinikami urody czy ośrodkami SPA. Z dużą przyjemnością obsługujemy również nabywców indywidualnych.

Dbamy o to, by każdy nasz Klient był w pełni zadowolony z wyboru naszego sklepu.

Nasza oferta.

Asortyment kosmoart.pl stanowią wyselekcjonowane artykuły oraz narzędzia renomowanych producentów.

 

Narzędzia ze stali chirurgicznej.

W ofercie posiadamy pełen wachlarz profesjonalnych narzędzi z nierdzewnej stali chirurgicznej cenionej w świecie kosmetologii marki Hairplay. Producent wypuścił pełną gamę cążków do paznokci oraz skórek, nożyczek, pincet czy przyrządów do pedicure. Każdy przyrząd wykonany jest z wysokiej klasy nierdzewnej stali chirurgicznej.

Podologia

Marka Hairplay wychodząc naprzeciw rozwijającej się dziedzinie podologii uzupełniła swoją ofertę o przyrządy oraz akcesoria przeznaczone do profesjonalnych gabinetów podologicznych oraz dla diabetyków, m.in.: cęgi do skracania paznokci wrastających, metalowe klamry na wrastające paznokcie, zestaw narzędzi do aplikacji klamer metalowych, skalpele, pilniki, sondy, bezpieczne nożyczki itp.

Współpraca z wysokiej klasy podologami sprawiła, że w naszej ofercie poza całą paletą przyrządów Hairply znalazły się takie produkty jak plastikowe klamry do korekcji marki B/S Spange czy uchwyty do dłut oraz dłuta podologiczne.

Frezy

W dobie stosowania frezarek jako podstawowego urządzenia do wykonania zabiegu manicure i pedicure wprowadziliśmy szeroki asortyment frezów kosmetycznych.

Posiadamy kilka typów frezów: ceramiczne, z węglika spiekanego, tytanowe, diamentowe, silikonowe, kamienne, filcowe oraz kapturki i nakładki ścierne.

Urządzenia kosmetyczne

Komponując ofertę naszego sklepu, zdecydowaliśmy się na wprowadzenie urządzeń marek stawiających na najwyższą jakość swoich produktów. Znaleźli się tutaj między innymi tacy producenci jak:

  • Promed: frezarki do manicure i pedicure, lampy kosmetyczne oraz do paznokci, pochłaniacze
  • Hadewe: frezarki podologiczne
  • Reverberi: autoklawy

Dlaczego warto nam zaufać?

Wszystkim naszym odbiorcom zapewniamy profesjonalną oraz rzetelną obsługę.  Odpowiadamy na zapytania, a także oferujemy fachowe doradztwo i pomoc w doborze produktów. Gwarantujemy najwyższy poziom realizacji zamówienia na każdym jego etapie, tak by w pełni sprostać oczekiwaniom stawianym przez Klienta.

W trosce o odbiorcę współpracujemy jedynie z renomowanymi producentami, których produkty są znane i cenione na całym świecie. Potwierdzeniem zachowania wysokich norm jakościowych są przyznawane gwarancje – roczne oraz dwuletnie.

Dodatkowo pragniemy zaznaczyć, że stale analizując rynek kosmetyczny, staramy się o to, aby ceny oferowanych produktów w naszym sklepie były konkurencyjne.

Dokładamy również wszelkich starań, aby zamówienia realizowane były w ciągu 24 godzin od momentu zakupu. Dzięki rozbudowanej ofercie udaje nam się to w 99%. Z przyjemnością systematycznie zwiększamy dostępność towarów w magazynie oraz poszerzamy wachlarz oferowanych produktów.

Serdecznie zapraszamy do współpracy!