fbpx

Wyświetlanie wszystkich wyników: 3

Nożyczki do skórek

Odpowiednie usunięcie skórek przy pomocy nożyczek to jeden z ważniejszych etapów zabiegu manicure i pedicure przeprowadzanego w profesjonalnym gabinecie kosmetycznym. Aby perfekcyjnie usunąć skórki, najpierw należy zadbać o odsunięcie skórek za pomocą kopytka do skórek i paznokci. Po odsunięciu skórek ze wszystkich płytek paznokciowych, można przejść do ich usuwania za pomocą naszych nożyczek do wycinania skórek.

Nożyczki do skórek gwarantują wygodne, bezpieczne i skuteczne usunięcie niechcianych skórek. Cechą charakterystyczną nożyczek do skórek są wąskie, zakrzywione ostrza i niezwykle ostre, precyzyjne końcówki. Taka budowa zapewnia dokładne i bezbolesne przycinanie skórek. Ostrze w naszych nożyczkach do skórek pozostaje nienaruszone przez długi czas, dlatego możesz z nich korzystać w trakcie wielu wykonywanych zabiegów. Nasze nożyczki do skórek świetnie sprawdzą się przy różnego rodzaju zabiegach manicure i pedicure. Profesjonalne nożyczki do skórek są wykonane z wysokiej jakości stali chirurgicznej nierdzewnej. Można je bez obaw dezynfekować i sterylizować w autoklawie. Nożyczki do wycinania skórek najczęściej wybierają profesjonalistki, ponieważ gwarantują one perfekcyjne usuwanie skórek.

Nożyczki do wycinania skórek

Nasze nożyczki do wycinania skórek to narzędzia do perfekcyjnego usuwania skórek, przeznaczone dla szerokiego grona odbiorców. Rączki naszych nożyczek do skórek posiadają ergonomiczny kształt, dzięki któremu idealnie leżą w dłoni, nawet podczas wielogodzinnych zabiegów. Nasze nożyczki do wycinania skórek różnią się nie tylko długością ostrza, ale i stopniem zakrzywienia. Z naszymi nożyczkami do skórek komfort Twojej pracy znacznie się poprawi, a usuwanie skórek nie będzie już uciążliwe. Jeśli zastanawiasz się, czy oprócz nożyczek do wycinania skórek warto zakupić dodatkowe produkty, obejrzyj oferowane przez nas cążki do skórek oraz nożyczki do paznokci.