fbpx

Wyświetlanie wszystkich wyników: 16

Bestsellery

Pochłaniacz pyłu do paznokci – urządzenie, które dba o Twoje zdrowie!

Czy kiedykolwiek zastanawiałaś się na tym, jaki wpływ na zdrowie ma wdychanie opiłków powstałych podczas zabiegów stylizacji paznokci, manicure oraz pedicure?

Czy wiesz, że pracując jako stylistka paznokci możesz wdychać średnio ok. 4-6 kg pyłu rocznie? Wyobraź sobie zatem, co dzieje się wówczas w Twoim organizmie. Pochłaniacz pyłu do paznokci to urządzenie nie mniej ważne od wygodnego fotela, dobrze zorganizowanego stolika oraz innych niezbędnych elementów stanowiska pracy stylistki paznokci.

Pamiętaj, zdrowie Twoje, jak i Twoich klientek jest najważniejsze. Zadbaj o nie.

Jeżeli w swoim gabinecie nie posiadasz frezarki z wbudowanym pochłaniaczem pyłu, koniecznie zaopatrz się w odrębne urządzenie zaprojektowane w tym celu. Pochłaniacz do paznokci to nie kolejne udogodnienie, ale konieczność. To już nie tyle kwestia ergonomii stanowiska pracy, ale Twojego dobrego zdrowia oraz samopoczucia Twoich klientek. Pochłaniacz kosmetyczny to niezbędny element profesjonalnego salonu kosmetycznego.

Pochłaniacz pyłu do paznokci – jaki wybrać?

Na pewno zastanawiasz się jaki wariant pochłaniacza do manicure wybrać. Na rynku kosmetycznym znajdziesz wiele rodzajów pochłaniaczy, różniących się od siebie parametrami, takimi jak rozmiar, waga, marka, kolor oraz moc. Nasz asortyment stanowią wyłącznie profesjonalne pochłaniacze pyłu do paznokci renomowanej marki Promed. Przede wszystkim stawiamy na najwyższą jakość produktów, które oferujemy. Promed Nailfan według wielu kosmetyczek jest numerem 1 wśród pochłaniaczy do paznokci. Posiada bardzo dużą powierzchnię pochłaniania oraz odpowiednią moc. Dodatkowo jest bardzo cichy, co z pewnością jest jedną z jego zalet. Jego obudowę wykonano z antystatycznego materiału, dzięki czemu utrzymanie go w czystości jest bardzo proste. Wystarczy, że po zużyciu filtra wymienisz go na nowy. Dokładnie tak samo możesz postąpić z kratką. Jeżeli będzie już zanieczyszczona lakierem do paznokci lub też żelem – również możesz ją wymienić na nową.

Wybierając pochłaniacz pyłu do paznokci marki Promed, wybierasz gwarancję efektywnego użytkowania na długi czas! To pochłaniacz kosmetyczny chętnie wybierany przez profesjonalistów. Jego parametry i schludny wygląd z pewnością ułatwią Ci codzienną pracę z klientkami.

Pochłaniacz pyłu do paznokci – urządzenie, które dba o Twoje zdrowie!

Czy kiedykolwiek zastanawiałaś się na tym, jaki wpływ na zdrowie ma wdychanie opiłków powstałych podczas zabiegów stylizacji paznokci, manicure oraz pedicure?
Czy wiesz, że pracując jako stylistka paznokci możesz wdychać średnio ok. 4-6 kg pyłu rocznie? Wyobraź sobie zatem, co dzieje się wówczas w Twoim organizmie.

Pamiętaj, zdrowie Twoje, jak i Twoich klientek jest najważniejsze. Zadbaj o nie.
Jeżeli w swoim gabinecie nie posiadasz frezarki ze wbudowanym pochłaniaczem pyłu, koniecznie zaopatrz się w odrębny pochłaniacz pyłu do paznokci.

Jaki pochłaniacz pyłu do paznokci wybrać?

Na rynku kosmetycznym znajdziesz wiele rodzajów pochłaniaczy.
Nasz asortyment stanowi wyłącznie profesjonalny pochłaniacz pyłu do paznokci renomowanej marki Promed.
Przede wszystkim stawiamy na najwyższą jakość produktów, które oferujemy. Promed Nailfan według wielu kosmetyczek jest numerem 1 wśród pochłaniaczy pyłu do paznokci. Posiada bardzo dużą powierzchnię pochłaniania oraz odpowiednią moc.
Dodatkowo jest bardzo cichy. Jego obudowę wykonano z antystatycznego materiału, dzięki czemu utrzymanie go w czystości jest bardzo proste. Wystarczy, że po zużyciu filtra wymienisz go na nowy. Dokładnie tak samo możesz postąpić z kratką. Jeżeli będzie już zanieczyszczona np. jakimś lakierem czy żelem również możesz ją wymienić na nową.

Wybierając pochłaniacz pyłu do paznokci marki Promed wybierasz gwarancję efektywnego użytkowania na długi czas!