fbpx

Wyświetlanie wszystkich wyników: 14

Frezy diamentowe 

Frezy diamentowe są chętnie wybierane do stylizacji paznokci, usuwania lakieru i opracowania skórek. To jedne z najczęściej zamawianych artykułów kupowanych przez zaopatrujące się w sklepie kosmoart.pl salony kosmetyczne i gabinety podologiczne. Popularność frezarek jako podstawowego urządzenia do wykonywania zabiegu manicure i pedicure sprawiła, że asortyment frezów kosmetycznych jest bardzo duży i urozmaicony. Oferujemy wiele typów frezów: ceramiczne, z węglika spiekanego, tytanowe, diamentowe, silikonowe, kamienne, filcowe oraz kapturki i nakładki ścierne. Frezy z nasypem diamentowym można kupić w różnych kształtach dopasowanych do poszczególnych etapów manicure i pedicure. 

Frezy diamentowe do skórek i paznokci 

Najpopularniejsze frezy diamentowe do skórek i paznokci mają kształt kulki, zaokrąglonego lub wąskiego walca, stożka i płomienia. Wykorzystywane są głównie do usunięcia skórek z boku paznokcia, czyszczenia paznokci, pracy na odciskach i szlifowania

zgrubień na podeszwach. Frez diamentowy do paznokci umożliwia szybkie usunięcie lakieru oraz czyszczenie paznokci od spodu, oraz wyrównanie brzegów paznokci. Do wyboru jest pełna gama frezów diamentowych o różnych kształtach: 

  1. Walec prosty – frezy do paznokci diamentowe używane przy zabiegach manicure i pedicure. Frezy przeznaczone do ściągania żelu, akrylu, zdejmowania ozdób, matowienia progu tipsa, wygładzania zrogowaciałego naskórka i do innych precyzyjnych prac podczas stylizacji paznokci. 
  2. Kulka – frezy diamentowe do usuwania skórek z paznokci, jak również do wykonywania wgłębień w żelu bądź w akrylu. W gabinetach podologicznych przydatny do pracy przy odciskach. 
  3. Stożek – frez diamentowy do paznokci używany przy zabiegach manicure i pedicure. Frez jest przydatny w usuwaniu zgrubiałych skórek z boku paznokcia oraz czyszczeniu sztucznych paznokci od spodu. 
  4. Płomień – frezy do paznokci diamentowe przydatne w usuwaniu zgrubiałych skórek i czyszczenia paznokci. 
  5. Wąski walec – frezy diamentowe do pedicure wykorzystywane podczas pracy przy odciskach oraz do szlifowania zrogowaceń na podeszwie. 

Frezy ze stali nierdzewnej wykończone nasypem diamentowym pozwalają na efektywną pracę ze zrogowaceniami, odciskami oraz kłopotliwymi skórkami. Frezy diamentowe szybko i dokładnie ściągają lakier i kształtują płytkę paznokcia. Frezarki wraz z kompletem frezów w różnych kształtach są niezbędne do pracy w gabinetach podologicznych i salonach kosmetycznych.