fbpx

Wyświetlanie wszystkich wyników: 7

Cążki do skórek ze stali chirurgicznej – podstawowe narzędzie do przeprowadzenia zabiegu manicure oraz pedicure.

Profesjonalne cążki do skórek ze stali chirurgicznej doskonale sprawdzają się podczas wykonywania zabiegu manicure oraz pedicure.
Doskonale radzą sobie z usuwaniem niechcianego naskórka. W rękach profesjonalistów gwarantują dokładne pozbycie się wszelkich, nawet bardzo twardych i grubych skór.

W naszej ofercie znajdziesz profesjonalne cążki do skórek renomowanej marki Hairply.

Jakie zalety posiadają profesjonalne cążki do skórek?

Przede wszystkim cążki do skórek marki Hairplay zapewniają najwyższy komfort użytkowania. Stal chirurgiczna, z której je wykonano, daje możliwość ich dezynfekcji i sterylizacji, a co za tym idzie bezpieczeństwo przed zakażeniem wirusami czy bakteriami. Materiał ten gwarantuje również wysoką wytrzymałość narzędzia.
Cążki do skórek ze stali chirurgicznej marka Hairplay wypuściła w kilku rozmiarach długości ostrzy: 2mm, 3mm, 4mm, 5mm, 6mm.
Wśród kosmetyczek uznawane za uniwersalne są cążki do skórek 3mm.
Powierzchnia tnąca 2mm i właśnie 3 mm zapewnia bardzo precyzyjne opracowanie naskórka – zabieg trwa jednak troszeczkę dłużej.
Natomiast rozmiary większe (4mm, 5mm, 6mm) umożliwiają szybsze wykonanie manicure czy pedicure.
Niewątpliwym atutem cążków do skórek Hairplay jest ich ergonomiczny kształt, idealne wyważenie i solidne wykonanie.
Pragniemy zwrócić również uwagę na to, że ostrza są szlifowane i cechuje je odpowiednia ostrość. Przy tym wszystkim są lekkie, dzięki czemu nie męczą ręki nawet podczas wielu godzin pracy.

Cążki do skórek ze stali nierdzewnej

W naszej ofercie znajdziesz cążki do skórek przeznaczone dla szeroko pojętej branży beauty. Nasze cążki do skórek cechuje wytrzymałość, wygoda, komfort użytkowania oraz funkcjonalność. Aby ułatwić wycinanie skórek, oferujemy najwyższej jakości cążki do skórek ze stali chirurgicznej. Proponujemy profesjonalne cążki do wycinania skórek. Wszystkie zostały wykonane ze stali nierdzewnej, której używa się do produkcji narzędzi chirurgicznych. Wysoka twardość stali gwarantuje trwałość narzędzi. Co ważne, dzięki dwustronnemu zaostrzeniu krawędzi tnących, cążki bezboleśnie obcinają skórki. Profesjonalne cążki do skórek ze stali chirurgicznej nadają się do sterylizacji w autoklawie i dostępne są u nas w różnych wymiarach ostrzy. Jeśli do kompletu szukasz cążek do paznokci, to w naszym sklepie coś dla siebie!

Dobre cążki do skórek

Nasze cążki do skórek ze stali chirurgicznej przeznaczone są do długotrwałego oraz wielokrotnego użytkowania. Profesjonalne cążki do skórek nie tracą również swoich właściwości pomimo wielokrotnej sterylizacji i dezynfekcji. Wytrzymały obcinacz do skórek z naszej oferty cechuje solidna konstrukcja. Dobre cążki do skórek posiadają solidne sprężyny, które zapewniają odpowiednią stabilizację i trwałość. Dobrze dopasowana sprężyna zwiększa też komfort pracy. Wygoda oraz komfort użytkowania obcinacza do skórek wynika również z jego ergonomicznej budowy, która dopasowuje się do kształtu dłoni. Nasze profesjonalne cążki do skórek posiadają różne ostrza – krótsze doskonale poradzą sobie z niewielkimi skórkami, a dłuższe – z twardszymi lub większymi obszarami. Dobre cążki do skórek z precyzyjnym ostrzem pozwalają na szybkie przeprowadzenie zabiegu pielęgnacyjnego.

Wycinanie skórek

Zarówno w gabinecie kosmetycznym, jak i domowym zaciszu, można wykonać perfekcyjny manicure i pedicure. Wystarczy posiadać wysokiej jakości narzędzia kosmetyczne zakupione w sprawdzonym sklepie. Wycinanie skórek wymaga zdecydowanych i pewnych ruchów, dlatego do miękkich skórek najlepiej sprawdzą się cążki do skórek z 3 mm ostrzem. Cążki do skórek 3 mm pozwalają na bezpieczne, a jednocześnie bardzo dokładne cięcia. W wysokiej klasy gabinecie kosmetycznym i podologicznym są one obowiązkowe, ponieważ gwarantują obu stronom komfortowe przeprowadzenie zabiegu. Posiadają ergonomiczną, wyprofilowaną rączkę. Dzięki temu dobrze leżą w dłoni i ułatwiają nawet wielogodzinne wycinanie skórek. Warto podkreślić, że odpowiedni sposób dezynfekcji i sterylizacji pozwoli na dłużej utrzymać ich sprawność.

Różnorodność oferowanych cążków umożliwia dobranie odpowiedniego modelu każdemu klientowi.

Kupując w naszym sklepie, masz pewność, że otrzymasz oryginalne cążki do skórek marki Hairplay w konkurencyjnej cenie.

Jeżeli masz pytania lub wątpliwości – skontaktuj się z nami.