Cążki do paznokci

Profesjonalne cążki do paznokci – narzędzie niezbędne nie tylko w gabinecie kosmetycznym czy podologicznym.

Profesjonalne cążki do paznokci świetnie sprawdzają się podczas zabiegu pedicure. Niektóre kosmetyczki stosują je również do obcinania paznokci u rąk.
Cążki do paznokci cieszą się uznaniem także w warunkach domowych. Wielu panów zakupuje na własny użytek cążki do grubych paznokci u nóg – np. model cęg bocznych CP 00-11.
Doceniają je także młode mamy, które bardzo często zaopatrują się w  bezpieczne i odpowiednio wyprofilowane cążki do paznokci dla niemowląt.
Zaznaczamy, że cążki do pedicure umożliwiają łatwe, szybkie, bezpieczne i precyzyjne skrócenie paznokci.
W rękach profesjonalnych podologów specjalistyczne cęgi podologiczne służą do wycinania części paznokcia wrastającego.

W naszej ofercie znajdziesz profesjonalne cążki do pedicure renomowanej marki Hairply.

Jakie cążki powinieneś wybrać?

Wszystko zależy od tego, jakie paznokcie chcesz skrócić. W zależności od kształtu główki pracującej możesz wybrać cążki do zrogowaciałych paznokci, cążki do grubych paznokci, cęgi do skracania cienkich i miękkich czy wrastających paznokci.
Podolodzy najczęściej wybierają cążki czołowe lub cęgi boczne do wrastających paznokci.
Przede wszystkim jednak najistotniejsze jest to, aby ostrza cęg były odpowiednio wyprofilowane i ostre. Marka Hairplay oferuje cążki, których ostrza są szlifowane i bardzo ostre.
Każdy model cążków tej marki wykonany jest w całości z nierdzewnej stali chirurgicznej, która gwarantuje długą żywotność narzędzia. Jednak przede wszystkim materiał ten zapewnia bezpieczeństwo przed zakażeniem wirusami czy bakteriami, ponieważ narzędzia ze stali nierdzewnej
można sterylizować i dezynfekować.
O cążkach do paznokci Hairplay można jeszcze powiedzieć to, że są idealnie wyważone, posiadają ergonomiczną rękojeść oraz główkę pracującą, dzięki czemu zapewniają pewny chwyt i wygodę użytkowania nawet podczas wielu godzin pracy.

Kupując w naszym sklepie, masz pewność, że otrzymasz oryginalne cążki do paznokci marki Hairplay w konkurencyjnej cenie.

Jeżeli masz pytania lub wątpliwości – skontaktuj się z nami.