Cążki do paznokci

Przeprowadzenie prawidłowego  zabiegu manicure i pedicure możliwe jest wyłącznie  wtedy, gdy dysponujesz odpowiednimi narzędziami.

Aby płytka paznokcia wyglądała estetycznie, powinieneś koniecznie opracować nie tylko skórki, ale i paznokcie. W naszym sklepie oferujemy Ci zatem jedynie, profesjonalne cęgi do skracania paznokci. Umiejętne ich użycie nada odpowiedni kształt paznokciom bez uszkadzania okalającego ich naskórka.

Czym charakteryzują się profesjonalne cążki do paznokci? Na jakie aspekty powinieneś zwrócić uwagę przed ich zakupem?

Przede wszystkim przy wyborze cążków pamiętaj o tym, aby ich ostrza były ostre i odpowiednio wyprofilowane. Dodatkowo zwróć uwagę na kształt samego narzędzia. Na rynku dostępnych jest wiele modeli cążków do paznokci: posiadające zamek lub bez zamka, z prostymi ostrzami bocznymi czy z zaokrągloną powierzchnią tnącą. Bez względu na model, każde cęgi powinny mieć ergonomiczny kształt dostosowany do Twoich potrzeb.

Zwracamy szczególną uwagę na materiał, z jakiego wykonuje się narzędzia kosmetyczne. Cążki, które mogą doprowadzić do przerwania ciągłości naskórka, koniecznie muszą być wykonane z nierdzewnej stali chirurgicznej, która umożliwia bezpieczne przeprowadzenie dezynfekcji i sterylizacji.

W ofercie naszego sklepu znajdziesz wyłącznie profesjonalne cęgi do skracania paznokci renomowanej marki Hairplay. Posiadają one wszystkie powyższe cechy.

Kupując w naszym sklepie, masz pewność, że otrzymasz oryginalne cążki do paznokci marki Hairplay w konkurencyjnej cenie.

Jeżeli masz pytania lub wątpliwości – skontaktuj się z nami.